טלפונים חיוניים
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6380000
שעות פעילות: ימים א’-ה
8:00-16:00
טלפונים נוספים במדנס

ביטוח אחריות מקצועית

מהו ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית מבטח בעלי מקצוע שונים מפני תביעות הנובעות מהפרת חובה מקצועית, רשלנות, מחדל או השמטה שנעשו בתום לב. הצורך של הביטוח הינו חיוני, מאחר וקיומו של הביטוח מאפשר לבעל מקצוע לעסוק במקצועו ללא חשש מתביעות שונות. הכיסוי הביטוחי ניתן עד לגובה האחריות המוסכם של חברת הביטוח הנקוב בפוליסה.

למי מיועד הביטוח

ביטוח אחריות מקצועית מיועד לבעלי מקצועות חופשיים, רופאים, רואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים, ברוקרים ומנהלי תיקי השקעות, מתווכים, מתרגמים, כתבים טכניים ועוד.

בעולם המערבי מגמה ההולכת וגוברת של הגשת התביעות כנגד בעלי מקצועות חופשיים כאשר יותר ויותר עורכי דין צוברים לעצמם התמחות מיוחדת בתחום זה. תביעות רבות מוגשות כנגד רופאים על ידי מטופלים הטוענים לרשלנות רפואית של הרופא או גם של המוסד הרפואי בו הוא עובד. בנוסף, גם מטפלים ברפואה אלטרנטיבית, קוסמטיקאיות ומדריכי ספורט חשופים לתביעות מטופליהם ולקוחותיהם.

למה דווקא מדנס?

מדנס סוכנות לביטוח עוסקת בביטוח יותר מ-30 שנה ונחשבת כמומחית בעלת הידע הרב ביותר בישראל בכל הקשור לביטוח אחריות מקצועית בזכות ניסיונה העשיר בתחום זה. מדנס מובילה את ביטוח האחריות המקצועית בתחום הרפואה ומספקת פתרונות ביטוחיים ייחודיים וחדשניים בתחום ביטוח האחריות המקצועית אותם יצרה בעבור ציבור מבוטחיה: רופאים, חברי צוות רפואי ופארא רפואי, מרפאות, בתי חולים, מוסדות וקופות חולים.

      

ביטוחים לפי קהילות

אחריות מקצועית רפואית
למידע נוסף
אחריות מקצועית למקצועות הפארא רפואה
למידע נוסף
אחריות מקצועית רפואית לרופאי שיניים
למידע נוסף
אחריות מקצועית לרפואה אלטרנטיבית
למידע נוסף
אחריות מקצועית לעורכי דין
למידע נוסף
אחריות מקצועית לרואי חשבון
למידע נוסף
אחריות מקצועית לאדריכלים
למידע נוסף
אחריות מקצועית למתווכים
למידע נוסף
אחריות מקצועית למקצועות הספורט
למידע נוסף
אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות
למידע נוסף

לקבלת הצעת מחיר או שירות לחץ כאן
טוען...

מידע שמסרת ותמסור, ברצונך ובהסכמתך, יישמר אצלנו וישמש את קבוצת מדנס לצורך דיוור ישיר, ניתוח מידע ומתן השירותים. ייתכן שהמידע יועבר לספקים וחברות בתחום הביטוח והפיננסיים לצרכים האמורים

לקבלת הצעת מחיר או שירות
Loading...